zadzwoń

POZNAJ ETAPY

REMONTU MIESZKANIA

Niezależnie od tego, na jakim etapie jest Twoja inwestycja, zawsze możesz zacząć współpracę z nami.

LOKALIZACJA
MIESZKANIA

Poszukamy atrakcyjnego lokalu w okolicy, która Cię interesuje

Firma PROBART House współpracuje z agencjami nieruchomości na całym Podkarpaciu. Na Państwa potrzeby możemy znaleźć mieszkanie do remontu lub wersję mieszkania do wprowadzenia. Dzięki wieloletniej współpracy z agencjami nieruchomości jesteśmy w stanie zaproponować korzystne warunki kupna mieszkania na preferencyjnych warunkach.

Przy wyborze lokalizacji kierujemy się w pełni potrzebami Klientów. Ważną kwestią, mającą wpływ na cenę, jest odległość od centrum miasta, a także ewentualna możliwość korzystania z miejsca parkingowego czy garażu. Zwracamy też uwagę na otoczenie, w jakim ma się znajdować budynek, czy w pobliżu są rekreacyjne tereny zielone, place zabaw dla dzieci, potrzebna infrastruktura. Wiemy, że w przypadku osób starszych lub niepełnosprawnych konieczne są odpowiednie rozwiązania w budynku i winda.

Jesteśmy odpowiedzialnym zespołem, który znajdzie dla Państwa wymarzony lokal w odpowiednim miejscu i o odpowiednim metrażu.

PROJEKT
WYKONANIA

Przedstawimy idealnie dopasowane rozwiązania wnętrza

PROBART House wykona projekt aranżacji mieszkania z uwzględnieniem odpowiedniego wykończenia w wyznaczonym przez Państwa standardzie. Projekt może zawierać realizację w zakresie remontu i wykończenia wnętrz, jak również następny etap, którym jest wizualizacja umeblowania i kompleksowego wyposażenia wnętrza.

Wszystkie wykonywane przez naszych specjalistów aranżacje są stylowe, uwzględniają w pełni gust i wymagania Właścicieli, cechują się funkcjonalnością i przyjaznym rozmieszczeniem sprzętów użytkowych. Jesteśmy przekonani, że możemy wygodnie zaaranżować każdą przestrzeń, zarówno małej kawalerki, jak i przestronnego apartamentu. Nasze projekty uwzględniają budżet przeznaczony przez Klienta na wykonanie realizacji.

Zapraszamy do kontaktu z zespołem kompetentnych projektantów, którzy pomogą Państwu w realizacji wymarzonej przestrzeni mieszkalnej.

WYCENA
REALIZACJI

Sporządzimy bezpłatną wycenę określonego zakresu realizacji

Oferujemy naszym Klientom bezpłatną wycenę realizacji, którą przygotowujemy na podstawie omówionych warunków i projektów aranżacji wnętrz.

Wycena zawiera przedstawienie kosztów poszczególnych prac na każdym etapie, począwszy od poszukiwania odpowiedniego lokalu mieszkalnego, aż do opcji umeblowania i oddania mieszkania pod klucz.

Mogą Państwo skorzystać z usług naszej firmy niezależnie od aktualnego zaawansowania starań przy zakupie, czy remoncie. Wszelkie nasze działania będą ukierunkowane na zapewnienie Właścicielowi jak największej satysfakcji z usług naszej firmy i nowego lokalu.

DOKUMENTACJA
REALIZACJI

Zajmiemy się wszelkimi formalnościami i pozwoleniami

Podczas remontu poprowadzimy pełną dokumentację i zajmujemy się w Państwa imieniu wszelkimi pozwoleniami i zgodami, jakie należy uzyskać w administracji. Załatwiamy wszystkie formalności, które są konieczne podczas prowadzenia prac remontowych.

W ramach naszych usług sporządzamy również pełną dokumentację prac przy przeróbce instalacji. Dostarczamy inwestorowi plany rozłożenia instalacji gazowej, elektrycznej, wodnej. Dokumentacja Państwa inwestycji obejmuje również podanie parametrów technicznych zastosowanych materiałów, takich jak wydajność oraz moc grzewcza nowych kaloryferów, wymiary remontowanych pomieszczeń, rodzaj zastosowanych połączeń hydraulicznych, oraz zastosowane materiały budowlano - remontowe w mieszkaniu.

Tego rodzaju usługa zapewnia Klientom w przyszłości łatwy i wygodny dostęp do wszelkich dokumentów związanych z inwestycją i pewność, że została ona przeprowadzona zgodnie z wszelkimi normami i zaleceniami administratora.

REMONT
MIESZKANIA

Wykonamy wszystkie prace remontowe i wykończeniowe

Remont mieszkania i dostosowanie jego wnętrza do potrzeb przyszłych mieszkańców to niewątpliwie duże przedsięwzięcie, które pochłania czas i energię Właścicieli. Doskonałym sposobem na uniknięcie stresów związanych z poszukiwaniem odpowiedniej ekipy, doglądaniem realizacji, sprawdzaniem poprawności wykonania powierzonych prac, jest powierzenie całości inwestycji odpowiedzialnej firmie, która według sporządzonego projektu przeprowadzi remont mieszkania.

Nasze doświadczenie w prowadzeniu remontów zarówno w blokach należących do spółdzielni mieszkaniowych, jak i wspólnot, będzie dla Państwa doskonałym rozwiązaniem i oszczędnością czasu. Szybko i starannie wykonamy powierzone zlecenie, z zachowaniem obowiązujących w budynkach wielorodzinnych zasad dotyczących godzin pracy, poziomu hałasu, informowania lokatorów o prowadzonych pracach.

Nasze usługi obejmują cały zakres prac budowlanych i wykończeniowych takich jak: wyburzanie ścian działowych lub ich stawianie, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, równanie posadzek, gładzenie ścian, układanie płytek, układanie podłóg, wymianę instalacji, prace malarskie.

WYPOSAŻENIE
POD KLUCZ

Umeblujemy i oddamy gotowe do zamieszkania pomieszczenia

Wyposażenie mieszkania pod klucz to najwygodniejsza dla Państwa forma remontu, dająca możliwość zamieszkania w nowym lokalu. Kompleksowe wyposażenie wszystkich pomieszczeń w odpowiednie meble, potrzebne sprzęty, oświetlenie, tekstylia i elementy dekoracyjne sprawia, że już po przekroczeniu progu mieszkania poczują się Państwo jak we własnym wymarzonym domu.

Na etapie zamówienia omawiane są wszystkie niezbędne szczegóły, począwszy od stylu w jakim będzie wykonane mieszkanie, rodzaju zastosowanych materiałów, po wyposażenie kuchni oraz pomieszczeń. Nasi projektanci dobiorą dla Państwa odpowiednie elementy wystroju zależnie od kwoty przeznaczonej na wyposażenie wnętrz i aktualnych trendów panujących w wybranej przez Klienta stylistyce.

Zastosowanie najnowszych rozwiązań w zabudowie meblowej na pewno ucieszy zarówno miłośników tradycji, jak i wielbicieli nowoczesnego designu, a dobór dodatków dopełniających przestrzeń postawi kropkę nad i.